Sabancı Kültür Merkezi
İzmit, 15 Şubat 2013

Fotoğrafın büyük hali için tıklayın.
Konserlere geri dön

Bu konser hakkında yazabilirsin
Ad, Soyad:
E-mail:
Mesaj:
(soldaki güvenlik kodu)
Bu konser hakkındaki yazılar;
merve bozkurt: muhteşem bir konserdi gerçekten kelimeler kifayetsiz kalıyor tarif etmek için. Keşke seyirciler de fazla katılsaydı da daha coşkulu olsaydı :)
19 Şubat 2013

alper gorgun: Çok güzel bir müzik ziyafeti çektik, ayağınıza ve ağzınıza sağlık.
19 Şubat 2013

Esra Demircioğlu: Ben Ankara konserinizle ilgili yazmak istedim...Kesinlikle bu yaşıma kadar müzik dinlememişim ben bunu öğrettiniz bana teşekkürler. Çok kibar, naif ve eşsizsiniz.
19 Şubat 2013

Mehtap Başaran: Süperdiii :) Benim kendime doğum günü hediyemdi bu konser ,çok sevdiğim 2 arkadaşımla beraber sizi dinlemek keyifliydi yine bekleriz.
18 Şubat 2013

Ayşe MAMAT: SÜPERDİ...Muhteşem bir konserdi.Emeğinize,sesinize sağlık.
17 Şubat 2013

Merve Kurtulget : Resim yaparken siz,mektup yazarken siz,düşünürken siz,işte siz benim en sanatsal olduğum zamanlarda dinlediğim nadide gruplardansınız:)lise dönemindeyken edebiyat hocamızın da dediği gibi sizi dinlemekten ders çalışmadığım grupsunuz. İlk defa sizi canlı izleme fırsatı buldum.bu yüzden ablama teşekkür ederim.biz çok keyif aldık.peki ya siz? Sadece dinleyenlerin keyif alması önemli değil, söyleyenlerin de keyif alması önemli;)umarım siz de bizlerden keyif almışsınızdır yani yine bekleriz. Siz bizi çektiniz biz de sizi çektik ama fotoğraflarımızda zayıf olmasına rağmen eylem hanım çok kilolu çıkmış:))
17 Şubat 2013

Çağdaş Gençlik: Süper bir konserdi. Yüreğinize sağlık. Her şey için teşekkür ederiz. :)
17 Şubat 2013

Elif Müftüoğlu: süper bir konserdi, teşekkürler :)
16 Şubat 2013

ezgi kılıç: konser çok güzel şarkıla rçok güzel grup çpk güzel ama ben hüsnü arkan olamdan dinlediğim ilk konserdi ve eksikliğini çok hissetim 16 Şubat 2013

Oğuzhan Ç.: Gerçekten çok güzeldi,süperdi:)
16 Şubat 2013

Sema Ünal: İlk albümünizde beri sıkı bir takipçiniz olarak sizleri ilk defa canlı izledim.Ne çok şey ifade etmişsiniz benim için:hayatım film şeridi gibi geçti gözümün önünden.Gruptan ayrılanlar için çok üzülsemde hepinize çok teşekkürler:iyiki varsınız,
16 Şubat 2013

Özgür Çeltikçi: Oldukça uzun zamandır sizleri canlı izleme ve dinleme şansına sahip olamamıştım. TavBar ve NefesBar diyeyim, o derece :) Yalnız, eşimle birlikte sizi dinlemek, birbirimize şarkılarınızı söylerken sizlere kendimizce eşlik etmek de bambaşka bir mutluluk, yaşaması da sıra dışı bir güzellikti. Teşekkürler :)
16 Şubat 2013

Pınar Güner Sayan: bu arada metal müzik dinleyen ev arkadaşımı biraz zorla konsere getirmeme rağmen konserden çok keyifli çıktı.eve geldiğimizde de hala sizin şarkıları dinliyordu:)
16 Şubat 2013

münevver kurt: ben oldum olası size aşığım zaten nefis bir akşam oldu benim için ... sizleri seviyorum :*
16 Şubat 2013

Pınar Güner Sayan: Enfes bir konserdi.doyamadım sizi dinlemeye.oturarak da eğlenebildiğime şaşırdım:) seslerinizin harikalığına diyecek bi şey yok.her zaman her yerde nerde ne zaman olursa olsun hep sizi dinleyemeye devam:)
16 Şubat 2013

naile soyaslan: metal müzik dinlememe ve ev arkadaşımı kıramayıp gelmeme rağmen sizi dinlerken sıkılmadım :) vokallerin sesi gerçekten enfesti."kahve koydum gel"i ilk kez dinledim ve sevdim. bide gurup olarak garip ve güzel bir havanız varmış.unutmadan şunuda söylemek isredim ben hayatımda hiç oturarak konser dinlememiştim buda benim için bir ilk oldu :))
16 Şubat 2013

selahattin mert: Yemek kokuları ve konserin 30 dakika geç başlaması bile,perfonmansınız karşısında keyfimizi kaçıramadı...İyiki varsınız....
16 Şubat 2013

elif bahar pınar: Hiç bitmesin istedik.. Çok güzeldi işte müzik dedirtti.
16 Şubat 2013

hülya aldemir: çok eğlendim,çok keyif aldım...muhteşem bir konserdi..sesinize ,emeğinize sağlık..
16 Şubat 2013

Nadir Keleş: Doğduğu ilk günden beri takipçisi olduğum bu büyülü gruba hoş geldin Murat. Tav'da izlediğimde acemilik vardı ya da Hüsnü hüznü yüzünden algılarımız kapalıydı :) Enfes bir konserdi. İyi ki varsın adaşım...
16 Şubat 2013

Onur Bozkurt: Süperdiiiiii.. :)
16 Şubat 2013

Ezgi Yavuz: Ahh ahh bitirdin beni Eylem Atmaca!!! O nasıl bir ses o nasıl bir zerafet ??? Kendi kadınlığımdan utandım ya, elf gibi hatun mübarek. Hepinizin eline koluna diline yüreğine sağlık mükemmel bir akşamdı.
16 Şubat 2013

Ezginin Günlüğü'nün resmi web sitesidir. Copyright © Ezginin Günlüğü 2010.