Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi
İzmir, 12 Ocak 2013

Fotoğrafın büyük hali için tıklayın.
Konserlere geri dön

Bu konser hakkında yazabilirsin
Ad, Soyad:
E-mail:
Mesaj:
(soldaki güvenlik kodu)
Bu konser hakkındaki yazılar;
Şafak Önder: Zaman dursundu. Hiç bitmesindi. Ezginin Günlüğü biz alkışladıkça geri gelsindi. Ah ulan ah!
19 Ocak 2013

Ersin Dinamit: Daha önce kaçırdığım konserlere yanarken,sizi dinlemekle hem teselli buldum hem büyük keyif aldım :) Ruh dinginliğimin farkına sizin şarkılarınızla vardım..Her halinizle kaliteli ve süperdiniz..Yine İzmire bekliyoruz...
18 Ocak 2013

duygu hizmetçi: hiç bitmesin sabaha kadar dinleyelim diyebildiğim bir konser. Her şey çok güzeldi teşekkürler ölümsüz grup Ezginin Günlüğü.
18 Ocak 2013

MUSTAFA ÖZCAN: Çok özlemiştik. Yüreklerimize dokundunuz. Doyamadık. Arayı çok uzatmadan yine bekliyoruz...
17 Ocak 2013

TUĞBA YASUN: Öncelikle bizlere yaşattığınız bu keyifli gece için çok teşekkür ediyorum.ellerinize,ayaklarınıza,yüreğinize sağlık:)umarım bir daha sizleri dinleyebilme şansı yaratırsınız bizlere ve umarım birdahakine bu keyfi daha uzun yaşarız:)
16 Ocak 2013

Erdinç Akkurt: Güzeldi ama, Eksik bir şey mi var ? Cevap: Hüsnü Arkan
16 Ocak 2013

Tuğçe Salkır: Ya her şey o kadar muhteşemdi ki. Heycanla konseri beklemem sizi orada görmem muhteşem müziklerinizi canlı dinlemem ve sahnede ki samimi halleriniz çok çok güzeldi. Gerçekten bir daha çok sevdim bu grubu. Kulise girip size sarılmam ve fotoğraf çekilmem.. zaten bunu anlatacak bir kelime bulamıyorum. Lütfen İzmir'e bir daha gelin. Sizi çoooooooook seven genç dinleyiciniz ^.^
15 Ocak 2013

Özge salkn: Yüzünü görmem, yerini sormam Elini tutmam oy oy Seni hic unutmam Tenine degmem, sesini duymam Adini koymam oy oy Sana hic doymam rüya gibiydi çok teşekkürler.
15 Ocak 2013

ALİ SAİT ALKIŞ: Herşey çok güzedi.Ruhum huzura erdi ...tüm hırslarımızdan sıyrılıp aşkın ve huzurun kollarına bıraktık kendimizi.SİZİ DİNLEMEK GÜZEL ŞEY......
14 Ocak 2013

Çağdaş Onmaz: Bende özel anlamı olan 2 parçayı [ Çamdan Sakız Akıyor ve İki Aşk Arasında ] söyleseniz, güzel olan konser benim için muhteşeme dönüşecekti. Tekrar bekliyoruz, başarılar.
14 Ocak 2013

Özgür İLKUTLU: Ezginin günlüğüyle 88 yılından beri tanışıyorum. Konserinize gelmek şimdi nasip oldu. Sizleri izlemek ve dinlemek büyük bir keyifti ancak konseriniz çok kısa sürdü. sanki ateş almaya gelmiş gibiydiniz. Açıkçası doyamadık size, tadı damağımızda kaldı :)
14 Ocak 2013

Ali Metiner: 2 saat nasıl geçti anlamadım... aşkımla beraber izlediğim en güzel konserdi.. sesinize, yüreğinize sağlık...
14 Ocak 2013

Aslı Aslan: Çok keyifli bir akşamdı. Zaman nasıl geçti anlamadık. Çok teşekkür ediyorum. İzmire en kısa zamanda tekrar bekliyoruz.. Doyamadık:)
14 Ocak 2013

gürsel şengün: Keyifli bir akşam oldu. Teşekkürler...
14 Ocak 2013

meral kartal: Hüsnü Arkan'sız çok çok eksikti ve gruptan ayrılan diğer müzisyenlerin eksikliği de çok hissediliyor. Hiç tat vermedi. Eskiden şarkıları dinlerken heyecanlanırdım.
14 Ocak 2013

servan doğan: tam sekizde başlanır mı ama yaa... 15 dakka geç girdik... herkesin ayaana basa basa yerimize oturduk... çok eğlendik... süperdi... hüsnüsüz olur mu diye geçiriyordum içimden ama murat yorumuyla enerjisiyle onu aratmadı. iki saat nasıl geçti anlamadık... iki saat daha dinlerdik...
14 Ocak 2013

sümeyye ünal: cumartesi akşamında 2 saat kendi hayat karmaşamızdan uzaklaştırıp bizlere keyifli zaman geçirttiniz.Çok teşekkürler
13 Ocak 2013

hayriye erpak: şarkılar harikaydı tabi ki ama ben hüsnü arkansız ilk kez dinledim grubu. murat kurt u tek başına dinlesem eminim çok severdim ama bu gruba olmamış bence.naçizane fikrim.
13 Ocak 2013

günsel gümüş: Açık ve net, SÜPERdi :)
13 Ocak 2013

özkan özmen: umarım gelecek konser için bir yıl beklememeyiz. yeni albümüde merakla bekliyoruz
13 Ocak 2013

önder çatal: çok özlemişiz.... müthişti..
13 Ocak 2013

Mustafa Dalgıç: Bu harika, süper ötesi konser hiç biter mi? derken doyamadan bitti. Çok keyifliydi. Teşekkür ediyorum. Az daha Murat beyin yaptığı espiriyi unutuyordum; "Süper" :) Saygı ve sevgilerimle...
13 Ocak 2013

ayşe kübra: dünyanın en güzel seslerinden en güzel şarkıları dinlemek...İzmir'i bu güzel duygudan mahrum bırakmayın lütfen yine bekliyoruz.
13 Ocak 2013

Sibel Yalçın: yorumlarda da bahsedildiği gibi, eksik kaldı onca şarkı... hoş 30 yıllık bi günlük 2 saate nasıl sığdırılabilirdi ki... "tadı damağında kalmak" deyiminin somut halisiniz her dinleyişte! var olun..!
13 Ocak 2013

SÜLEYMAN IŞIK: İnsan keyifli olunca zaman bu kadar hızlı mı akar? Doyamadık. Nefesinize, bileğinize, sesinize sağlık.
13 Ocak 2013

sultan yıldız: Öyle güzeldi ki. Eylem hanımın sesi yok böylesi dedirtecek cinsten. Ve murat bey vokali enfes, enerjisi müthiş. Tek ayak kelebek :) gibiydi sahnede. Bayıldım. Ama evet eksik kaldı. Martı, nazende, sarhoş balık topal martı, kucugum.. eksik kaldı. Sığar mıydı bi konsere o da bilinmez.
13 Ocak 2013

hakan has: 23 senedir tanışız.ilk defa dün gece canlı dinledim sizi.benim için muhteşem bir geceydi.gece bitmesin istedim.umarım izmir e sık gelirsiniz.
13 Ocak 2013

Özge ÖZER: Muhteşemdi. İzmir'e daha sık bekliyoruz.Sevgiler :)
13 Ocak 2013

Dilek Tuna: Harika bir konser oldu. Teşekkürler. Tekrar buluşmak dileğiyle...
13 Ocak 2013

Ozan ocak: iyi hoş güzelde, o yürekleri ağlatan "Teninle Konuşmak" neredeydi.. Eksik kaldı içimde Ezginin günlüğü
13 Ocak 2013

Gökhan Yıldırım: İzmirlilere böyle doyumsuz bir gece yaşattığınız için çok teşekkür ederiz. Arayı fazla açmadan İzmir'de tekrar konser vermenizi diliyorum.
13 Ocak 2013

Ezginin Günlüğü'nün resmi web sitesidir. Copyright © Ezginin Günlüğü 2010.