Her Şey Yolunda

2002

Bu albüm Aralık 2001- Ocak 2002 tarihleri arasında Duygu Müzik stüdyolarında kaydedildi. Şarkıları Ebru Kalabas ve Hüsnü Arkan söyledi. Fatih Saçlı flüt- saksofon, Sedat Yapıcı akustik gitar, Nadir Göktürk cura, Erkan Gürer bas gitar çaldı.

Ayrıca bu kayıtta, Hüsnü Şenlendirici trompet ve klarinet, Sinan Çelik kaval, Tolga Bedir keman ve piyano, Sumru Ağıryürüyen mandolin, Ant Şimşek klasik gitar, Kamil Özler elektrik gitar, Volkan Şenlendirici ud, Cemal Kaplan vurmalı çalgılar, Güven Şancı davul çaldılar.

“Unut Gitsin” adlı şarkıdaki piyanoyu İlyas Mirzayev, keman ve klarineti ise Mustafa Süder çaldı.

Kayıt, miksaj ve mastering işlemlerini Erkan Akpınar yaptı.
Fotoğrafları Haşim Öz çekti.
Grafik tasarım: Özlem Semiz.

Her Şey Yolunda albümü hakkında yazabilirsin
Ad, Soyad:
E-mail:
Mesaj:
(soldaki güvenlik kodu)
Her Şey Yolunda albümü hakkındaki yazılar;
Sinan Sözmen: Bu albümün isim şarkısı benim grubun en iyi bildiğim şarkılarındandır ve buram buram mutluluk ve mizah kokar Herşey yolunda. Klibini izlediğim gibi şarkısı da müthiş. Sonra Hişt ve yüksek kaldırım da bu albümdeki başka favorilerim...:))
09 Eylül 2020

evet: Bu albümün yayınlandığı zamanlarda TVde, "Her Şey Yolunda"nın trompet değil, yan flütle çalındığı canlı bir versiyonunu izlemiştim. O versiyonu tekrar dinlemek isterim, nasıl bulabilirim?
10 Ağustos 2016

zehra özturk: müzikler çok kaliteli keman klarnet uyum super ilyas arkadasıda tebrik ediyorummm....husnü şenlendirici ve sinan çeliğide unutmamak lazımm hepsi super....f
11 Haziran 2013

harun birinci: süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
10 Mart 2012

ezgi birinci: bu şarkıyı dinledim.çok güzeldi ve bu şarkıyı yapanın eline sağlık
10 Mart 2012

Emine Özcan.: İnsanın içine içine işler ya bir şeyler, yaşarsın ama ne yazabilir ne söyleyebilirsin... Birileri çıkar, öyle yaşar, öyle yazar, öyle söyler ki; İçine içine işleyene hem tercüman hem merhem olur. İşte sanatçıdan bunu anlıyorum ben. Albümünüzü dinlediğimde: 'Çok ihtiyacım vardı, ohh...' dedim.İyi ki müzik var, iyi ki varsınız.
12 Ocak 2011

Ezginin Günlüğü'nün resmi web sitesidir. Copyright © Ezginin Günlüğü 2010.